Mistrzostwa Miasta Bydgoszczy

W sobotę 8 marca, odbyły się MISTRZOSTWA MIASTA BYDGOSZCZY na ergometrze wioślarskim. W zawodach wzięło udział ponad 250 zawodników z 12 klubów. Brązowy medal w konkurencji juniorów młodszych wywalczył Bartosz Jędrzejewski.

Reprezentanci WTW  wystartowali w pięciu konkurencjach:

- w biegu młodziczek 13-14 lat

- w biegu młodzików 13-14 lat

- w biegu juniorów młodszych 15-16 lat

- w biegu juniorów starszych 17-18 lat

- w biegu juniorów wagi lekkiej

Start w Bydgoszczy był podsumowaniem okresu przygotowawczego przed sezonem startowym. Doskonale wystartowali nasi juniorzy młodsi. W grupie 64 zawodników startujących w tej konkurencji, trzech naszych reprezentantów znalazło się w pierwszej dziesiątce z bardzo dobrymi wynikami. Po emocjonującym finiszu Bartosz Jędrzejewski zdobył brązowy medal, Filip Pałucki był szósty, a Miłosz Baranowski siódmy.

W konkurencji młodzików kluby wystawiły 50 reprezentantów. W tej grupie bardzo dobrze wystartowali:

Mateusz Nowakowski  - 10 miejsce

Bartosz Jarzembowski – 12 miejsce

Marcin Ostrowski – 13 miejsce

W konkurencji juniorów wagi lekkiej Przemysław Retecki ukończył zawody na miejscu szóstym a Kamil Jóźwiak na dwunastym.