Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego

W sobotę 9 grudnia, w Chełmży odbyły się mistrzostwa województwa kujawsko-pomorskiego na ergometrze wioślarskim, w których wzięło udział 350 zawodniczek i zawodników z naszego regionu, reprezentujących łącznie 11 klubów. Zawodnicy Włocławskiego Towarzystwa Wioślarskiego podczas zawodów wywalczyli 6 medali.

Mistrzyniami Województwa Kujawsko-Pomorskiego zostały:

Magdalena Szprengiel,  która wywalczyła złoty medal w konkurencji młodziczek oraz juniorka młodsza Oliwia Muraska .

Tytuł vice Mistrzów wywalczyli Bartosz Jarzembowski, który po emocjonującym biegu juniorów rozdzielił na podium dwóch zawodników AZS Toruń oraz Kamil Szepczyński w kategorii masters 27- 39 lat.

Brązowe medale wywalczyli Patryk Sadokierski w konkurencji młodzików oraz Dariusz Słomka (masters 40+).

Pozostali zawodnicy poprawili swoje rekordy życiowe i zajęli następujące miejsca: