Mistrzostwa Miasta Bydgoszczy

W sobotę 11 maja, odbyły się emocjonujące Otwarte Mistrzostwa Miasta Bydgoszczy w wioślarstwie. Zawodnicy Włocławskiego Towarzystwa Wioślarskiego zaprezentowali się z najlepszej strony, zdobywając czołowe miejsca w swoich kategoriach wiekowych i konkurencjach.

Złoty medal i pierwsze miejsce przypadło Alanowi Świątkowskiemu, który pod okiem trenera Miłosza Baranowskiego, wykazał się niezwykłą determinacją w kategorii chłopców (1xCh).

W kategorii dwójki podwójnej juniorów (2xMJ), Błażej Barański i Wojciech Śliwiński, trenowani przez Krzysztofa Gabryelewicza, również stanęli na najwyższym stopniu podium, zdobywając złoto dla WTW.

Serhii Mykhalchenko, także zawodnik trenera Gabryelewicza, zajął trzecie miejsce w kategorii młodzieżowców (1xMB), pokazując, że ciężka praca i zaangażowanie w treningi przynoszą oczekiwane efekty.

Ada Podkomorzy, pod okiem trenera Miłosza Baranowskiego, wywalczyła brąz w jedynkach kobiet juniorek młodszych (1xKJM), co jest znakomitym wynikiem dla młodej zawodniczki.

Trzecie miejsce w kategorii Masters zdobył Paweł Zamelski, dowodząc, że w wioślarstwie doświadczenie jest ważne.

Czwarte miejsce, choć tuż za podium, to również powód do dumy. Borys Biernacki, pod okiem trenera Gabryelewicza, pokazał swój talent w jedynkach juniorów młodszych (1xMJM).

W kategorii dwójek podwójnych chłopców (2xCh), Adam Szprengiel i Bartosz Grzywiński, trenowani przez Miłosza Baranowskiego, wykazali się dużym potencjałem, zajmując czwarte miejsce.

Czwórka chłopców (4x-Ch) w składzie: Adam Szprengiel, Bartosz Grzywiński, Wiktor Mendrok, Jan Żarnowski, również trenowana przez Miłosza Baranowskiego, zakończyła regaty na czwartej pozycji, co świadczy o ich zgraniu i determinacji.

Otwarte Mistrzostwa Miasta Bydgoszczy były prawdziwym testem umiejętności i charakteru dla zawodników WTW, którzy wykazali się zarówno talentem, jak i hartem ducha. Gratulacje należą się wszystkim zawodnikom oraz ich trenerom za ciężką pracę i osiągnięte wyniki.

 

Zdjęcia z regat:

Dodatkowe informacje