Dobowe wiosłowanie dla WTW Włocławek

W dniach 20-21 stycznia na Przystani przy ulicy Piwnej 1a, odbędzie się próba pobicia rekordu w dobowym wiosłowaniu na ergometrach wioślarskich.

 

Przypomnijmy, że rekord został ustanowiony w grudniu 2018 roku i wynosi 1 177 km i 323 m.

Kolejnym celem imprezy, będzie zbiórka pieniędzy na zakup silnika do motorówki, bez którego w nadchodzącym sezonie nie będzie możliwości prowadzenia bezpiecznych treningów na Wiśle. Wydatek ok. 15 tysięcy złotych, jest aktualnie poza zasięgiem możliwości Towarzystwa.

Dobowe wiosłowanie rozpocznie się o godzinie 16:00 w piątek 20 stycznia. Będzie rozgrywane na czterech ergometrach w formie sztafety. Impreza jest otwarta.

Zapraszamy każdego chętnego aby przyczynił się do poprawienia rekordu. Każdy chętny może zadeklarować kwotę darowizny na zakup silnika. Deklaracja to minimum 10 groszy za każdy przewiosłowany kilometr. Zadeklarować kwotę darowizny możemy przed rozpoczęciem zawodów telefonicznie, lub e-mailem. Deklarację możemy złożyć także osobiście w klubie i podczas imprezy. Telefon do WTW Włocławek: 54 236 37 55 lub 727 937 615 E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wszystkich chętnych i darczyńców zapraszamy do wzięcia udziału w przedsięwzięciu.

Dodatkowe informacje